0535 709 15 34
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Buradan bize sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz.
Türkiye'yi sağlık turizmi için neden seçmeliyim?
Sağlık kurumu, doktor, otel gibi unsurların yanında hedef ülkenizin genel durumu da, hem konforunuz hem de güvenliğiniz açısından çok önemlidir. Türkiye, her bakımdan güvenli konforu yaşayabileceğiniz bir ülkedir. Hızla gelişen ekonomisi, ülkede konforu ve lüksü ulaşılabilir kılmıştır. Özellikle İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerdeki yüksek refah seviyesi güvenlik konusunda da önemli ve olumlu bir göstergedir. Lüks ulaşım, konaklama ve tatil imkânları, Avrupa ve Amerika ile yarışır durumdaki teknoloji ve sağlık hizmetleri, Türkiye’yi sağlık turizminde tercih edilen bir ülke kılmaktadır.
Seyahatim ve gerekli işlemler nasıl yapılır?
Acentamız size, bu konuda verdiği bilgilerin haricinde, sizin de ayrıca araştırma yapabilmeniz için gerekli başvuru kaynaklarını iletişimden anlatır. Yani sağlık kurumu ya da doktorla ilgili bilgiler hakkında detaylıca bilgi sahibi olursunuz..
Famax seçim yaparken nelere dikkat eder?
Acentemiz yetkilisi, alacağınız sağlık hizmeti yanında kalacağınız yerden tutun da kültürel ve tarihsel gezinizi bile planlar.
Seyehata çıkarken bavuluma neler koymalıyım?
Bavulunuzu hazırlamadan önce kendinize bir liste oluşturmak en sağlıklı başlangıç olacaktır. Pasaportunuzu, uçak biletlerinizi, kimliğinizi, sağlık sigortası kartınızı, ATM ve kredi kartınızı, yeterli miktarda nakit paranızı, sürekli kullandığınız ilaçlarınızı, tıbbi kayıtlarınızı yanınıza almayı unutmayın.
Tedaviden/Ameliyattan sonra ne yapmalıyım?
Ameliyattan sonra doktorunuza nelerle karşılaşabileceğinizi sorun. İhtimaller üzerinden yapılması ve yapılmaması gerekenleri konuşun. Birkaç gün sonra rahatsızlık, kanama, enfeksiyon gibi etkiler gördüğünüzde mutlaka doktorunuza başvurun.