0535 709 15 34
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dudak Çizgileri için Botoks

12 Ağustos 2017
0 kez görüntülendi
Dudak Çizgileri için Botoks

Dudak üstünde kırışıklıklar, özellikle sigara içme, mimik hareketi yapmaya bağlı olarak derin kırışıklıklar, çizgilenmeler şeklinde ortaya çıkar bu bölgede en etkili yöntemlerden botox ( botoks), uygulamasıdır. Dudağın üst kısmında oluşan dikey çizgilerdir, yaşlılık çizgilerini düzeltir. Botox enjeksiyonu ile bu çizgilerin hafifletilmesi mümkündür. Bazılarının dudak kenarı aşağıya dönüktür bu durum kişiye üzgün bir ifade verir.

Dudak kenarını aşağıya çeken kaslara botox enjeksiyonu yaparak bu durumdan kurtulmak mümkündür. Dudak üstü botoksu diğer alanlara uygulanan botoksdan daha farklı bir teknikle uygulanmaktadır. Dudak çizgileri kurtulmak için dudak üstü botoksu düzenli olarak tekrar edildiğinde bir miktar çizgilerde azalmaya yardımcı olur. Uygulama sonra normal hayatınıza hemen geri dönersiniz. Botoks sonrası hefif bir kızarıklık olur.

Dudak çizgileri için botoks sonucu 3 günde başlar, 7 günde maksimum etki oluşur. 3-4 aydan sonra etkinliği azalır ve 6 ay sonra botoksun etkinliği biter.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?